Úvod / Články / O našom obchode s biokozmetikou
Tlačiť

O našom obchode s biokozmetikou

OrganicDay je neobyčajný niche & eco-luxe koncept s neobyčajným duchom!

V našom jedinečnom "niche beauty" obchode s organickou kozmetikou a aromatherapy kozmetikou, ktorý majú pod palcom kvalifikovaní odborníci, objavíte čistý rastlinný materiál, prepracované luxusné kompozície a receptúry z neobvyklého množstva vzácnych ingrediencií.
Podstatou našich prvotriednych značiek a unikátnych produktov je silná tradícia, autentický duch, bohaté kultúrne a odborné zázemie, a zároveň inovatívne špičkové patentované biotechnológie. Práve preto u nás nájdete predovšetkým najlepších francúzskych výrobcov (alebo značky, ktoré sú rovnako kvalitné...). Podstatnú časť ponuky v OrganicDay tvorí fenomém "Slow Cosmétique" (inteligentná, ekologická, zmysluplná, s dôrazom na kvalitu, nie na biznis - menej, ale lepšie, je kritická voči reklame a neférovému marketingu) a "artisanale" (ručná výroba, v malých objemoch).

OrganicDay nie je obchod s obyčajnou biokozmetikou! Nie je o masových "mainstreamových" značkách, nie je o akýchkoľvek bio značkách... OrganicDay je premyslený koncept so silnou selekciou. Výnimočnosť, precíznosť, odbornosť - to sú princípy a podstata nášho obchodu so špičkovou organickou a aromaterapeutickou kozmetikou. S dôrazom na každú jednu ingredienciu a spôsob ich spracovania.
À Propos, aj mnohé z našich značiek si zakladajú na prísnom výbere ľudí a miesta, kde sa budú ich produkty prezentovať a predávať, preto sme nesmierne poctení, že pozornosť a voľba padla práve na nás!

O našom obchode s biokozmetikou

Komu sa bude u nás páčiť?

  • kto má rovnako neobyčajného ducha, a preto sa mu páči aj náš originálny niche obchod
  • tomu, kto nepodceňuje kvalitnú starostlivosť o svoje telo a vzhľad a váži si zdravie
  • zároveň uznáva hodnoty, miluje prírodu, váži si človeka a poctivú prácu - presne v duchu "Slow cosmétique" konceptu
  • kto pozná a používa kvalitnú organickú kozmetiku / biokozmetiku - bez škodlivých ingrediencií, bez syntetiky, ropy, parabenov....
  • kto vie, že nie je "biokozmetika" ako "biokozmetika" - nestačí, že neobsahuje škodlivé látky. Kvalitná organická kozmetika musí byť plná vzácnych látok! Lacná biokozmetika síce neškodí, ale žiaľ nemá ani efekt. Kvalita znamená hodnotu! Množstvo a kvalita bio zložiek v obsahu produktu teda odlišuje lacnú biokozmetiku od vzácnymi ingredienciami naplnenej kvalitnej, a teda nákladnejšej organickej kozmetiky.
  • tomu, kto chce niečo viac! Chce to najlepšie z biokozmetiky a kozmetiky vôbec a číta etikety so zložením

Naši výrobcovia biokozmetiky predstavujú znalcami a verejnosťou celosvetovo uznávané fenomény v oblasti prírodnej organickej kozmetiky a terapeutických prípravkov. Každá značka v našom portfóliu je niečo ako osobnosť - jedinečná, typická, s charakterom: Douces Angevines a ich alchymistické chápanie spracovania rastlín do podoby špeciálnych cosmetofluids. CHO Nature exkluzívna rozprávka z Grasse, čo znamená punc kvality! Luxusné a moderné Funny Bee Paris plné espritu a úžasných ingrediencií. Tradičná Hévéa odhaľujúca starobylé vedomosti v čistom dizajne a ponúkajúca mimoriadne kvalitné esenciálne a rastlinné oleje. Značky autentické, odovzdávajúce krásu a ducha miesta svojho vzniku... Neuveriteľne svieža a ľahučká  dekoratívna Lily Lolo...  Na kvalitu produktov v našom eshope, kvalitu ingrediencií, odbornú spoluprácu s výrobcami a značkami a na precíznu selekciu dohliada kvalifikovaná odborná aromaterapeutka

 

váš OrganicDay

 


Douces Angevines : Cosméto-fluides du jardin de... by DoucesAngevines

Niečo na čítanie

Neroli - kvet pomarančovníka horkého

Neroli - kvet pomarančovníka horkého

...nesie meno talianskej princeznej, ktorej každý krok bol sprevádzaný vôňou Neroli... (Citrus aurantium var. amara)

Medovka lekárska

Medovka lekárska

"Elixír života" ako ju nazval slávny Paracelsus... (Melissa Officinalis)

Marhuľové jadrá - rastlinný olej

Marhuľové jadrá - rastlinný olej

"Tekuté slnko" - za studena lisovaný čistý rastlinný olej (Prunus armeniaca) - pre žiarivú pokožku...

Harmanček rímsky

Harmanček rímsky

Rastlinka egyptského boha Slnka... (Anthemis nobilis)