Úvod / Články / JOURNAL EXCLUSIF blog / BB Cream Lily Lolo
Tlačiť

BB Cream Lily Lolo

Testovali sme novinku kultovej britskej značky Lily Lolo - nesklamala! grin

BB Cream Lily Lolo

Testované na type pleti: zmiešaný.


Ako funguje BB Cream:

  • nádherne prežiari pokožku, dodáva jej zdravý tón a jas a skutočne od prvého okamihu cítite ako vyživuje pleť. Absolútne neupcháva póry a hoci jeho krycia schopnosť je minimálna, jeho silné vlastnosti spočívajú v tom, čo sme už spomenuli. Pleť je na dotyk zamatová a "dewy" (akoby jemne "orosená")
  • ideálne na deň, keď sa nechcete výrazne líčiť, na kúpalisko a pod.... (obr. vľavo)

Tipy:

Ak si želáte výsledný saténový (tzv. "dewy") efekt trochu zmatniť, jemne poprášte transparentným zmatňujúcim minerálnym púdrom.

Ak si želáte silnejšie krytie, máme skvelý tip, samozrejme vyskúšaný (obr.vpravo) - použite jemnú vrstvu BB Creamu (hlavne na lícne kosti, chrbát nosa...), použite ho ako fantastický podklad pod opäť jemnú vrstvu minerálneho make-upu. Budete ohromení výsledným efektom dokonalej pokožky "ako na fotke z časopisu". A pritom pokožka stále dýcha, nedusí sa pod vrstvou syntetického make-upu alebo ťažkého krycieho BBčka. A my predsa vieme, že ak pokožka dýcha, tak vydrží dlho mladá a krásna. Takže z tohto pohľadu je tento BB Cream navyše aj dlhodobou investíciou do budúcna, nielen pre pár krásnych okamihov... dôkazom toho, ako tento krém blahodarne pôsobí na pokožku je stav pleti po večernom odlíčení - stále hladká a nebadať stopy únavy (všimli ste si, ako vám bežný make-up vyčerpáva pleť?...)

Technika nanášania: nám sa osvedčil spôsob, pri ktorom sme nanášali po troškách a s jemným tlakom - konzistencia BBčka sa vtedy najkrajšie prispôsobuje pokožke a splýva s ňou, vytvára krásnu rovnomernú textúru. Odporúčame nerozmazávať naraz veľké množstvá po celej tvári, nedrhnúť a pod... Vôbec sa nemusíte obávať neprirodzenej, oranžovej atď. farby - všetky odtiene prirodzene splývajú s pleťou. A vy sama si vytvorte svoj vlastný spôsob použitia - samostatne, alebo na obľúbený krém / fluid / sérum (záleží na momentálnom stave a type pokožky). My uprednostňujeme aj použitie "bežného" krému/fluidu / pleť.oleja, pretože tak z nášho pohľadu konzistencia BBčka lepšie na pleť "sadne" a vzniknutý efekt, textúra, "look" je ešte dokonalejší.

Záver - hlavné vlastnosti BB krému:

  • dokonalá a citeľná výživa a hydratácia s dlhodobým účinkom
  • ideálna ochrana bez zaťaženia pleti, nevyčerpáva a neunavuje pleť, nezabraňuje dôležitému okysličovaniu buniek
  • krásny a zdravý prežiarený vzhľad a tón
  • prefektný doplnok minerálneho make-upu
  • nemýľme si BB Cream s make-upom
  • jemná vôňa

 

K obrázkom:
1. vľavo: samotný BB Cream nanesený na vynikajúcom AubedÉté  fluide. Ten istý efekt sme dosiahli aj s "Ružové lupene" olejčekom.  Pre optimálny výsledok vysoko odporúčame použitie fluidov a olejčekov od značiek Douces Angevines a Hévéa. Dôležité je samozrejme rešpektovať typ pleti - vhodnú a výnimočnú starostlivosť nájdete v kategórii Krémy a fluidy.

2. vpravo: na jemnej vrstve BB Creamu je pomocou kabuki štetca nanesená vrstvička Lily Lolo minerálneho make-upu v odtieni BARELY BUFF + Lily Lolo Kontúrovacie duo

Niečo na čítanie

Neroli - kvet pomarančovníka horkého

Neroli - kvet pomarančovníka horkého

...nesie meno talianskej princeznej, ktorej každý krok bol sprevádzaný vôňou Neroli... (Citrus aurantium var. amara)

Medovka lekárska

Medovka lekárska

"Elixír života" ako ju nazval slávny Paracelsus... (Melissa Officinalis)

Marhuľové jadrá - rastlinný olej

Marhuľové jadrá - rastlinný olej

"Tekuté slnko" - za studena lisovaný čistý rastlinný olej (Prunus armeniaca) - pre žiarivú pokožku...

Harmanček rímsky

Harmanček rímsky

Rastlinka egyptského boha Slnka... (Anthemis nobilis)