Úvod / Informácie / Bonusy, výhody a zľavové kupóny
Tlačiť

Bonusy, výhody a zľavové kupóny

Vy máte radi nás, my Vás rozmaznávame...
O možnostiach bonusov a dostupnosti aktuálnych kupónov sledujte tieto informácie, tiež ponuku na našej hlavnej stránke, ale aj www.facebook.com/OrganicDay kde sa budú pri rôznych príležitostiach zobrazovať možnosti bonusov, zliav, promoakcií + podmienky ich využitia.

Bonusy, výhody a zľavové kupóny

Poštovné zaplatíme za vás

pri nákupe nad 90€.

Kupón VIP

Staňte sa našim VIP zákazníkom a okrem bežných výhod budete mať k dispozícii špeciálne výhody a užívať príjemné prekvapenia.

Ako sa stať VIP klientom?

  • stačí, ak sa zaregistrujete - povinný krok k získaniu zľavového kupónu v hodnote 10% zľava na každý tretí nákup (registrácia je bezplatná a slúži na lepšiu a jednoduchšiu komunikáciu) - rátajú sa iba registrované nákupy, a to aj v prípade, že ide o tú istú osobu!
  • Vy si sledujete svoje nákupy, potom nám pošlete email na organicday@organicday.sk s Vašim užívateľským menom a informáciou, že je to Váš tretí nákup od posledného zľavového kupónu. Spätne (po overení v systéme) obdržíte na vaše užívateľské meno špeciálny jednorazový kupón so zľavou 10%, ktorý si máte možnosť uplatniť v objednávke (zadáte do políčka pre zľavové kupóny a zľava sa automaticky odráta).

Postup, ako uplatňovať kupóny je veľmi jednoduchý a bude sa vám zobrazovať pri objednávke.

Upozornenie: Kupóny a zľavy nie je možné navzájom kombinovať, vždy je možné použiť len jeden kupón/zľavu. T.j. nedá sa napr. kombinovať so získaním darčeka, či výhody  v rámci promoakcie, ani s nákupom zľavnených produktov. V takom prípade si samozrejme máte možnosť kupón ušetriť a použiť pri ďalšom nákupe.

V prípade akýchkoľvek nejasností nás neváhajte kontaktovať.

Vyhradzujeme si právo na zmeny týkajúce sa bonusov, výhod a zľavových kupónov a na zmeny v systéme a pravidlách ich používania.

***

 

Produkty

Kopírovať obsah webovej stránky OrganicDay.sk, blogu, články a ich časti, fotky, prezentácie, produktové prezentácie, a akékoľvek ďalšie informácie, bez predchádzajúceho písomného súhlasu autora, nie je dovolené

Niečo na čítanie

Neroli - kvet pomarančovníka horkého

Neroli - kvet pomarančovníka horkého

...nesie meno talianskej princeznej, ktorej každý krok bol sprevádzaný vôňou Neroli... (Citrus aurantium var. amara)

Medovka lekárska

Medovka lekárska

"Elixír života" ako ju nazval slávny Paracelsus... (Melissa Officinalis)

Marhuľové jadrá - rastlinný olej

Marhuľové jadrá - rastlinný olej

"Tekuté slnko" - za studena lisovaný čistý rastlinný olej (Prunus armeniaca) - pre žiarivú pokožku...

Harmanček rímsky

Harmanček rímsky

Rastlinka egyptského boha Slnka... (Anthemis nobilis)